Naujienos

Rodyti visas naujienas

2019-10-30

Pristatome BricsCAD® Mechanical V20 

BricsCAD® Mechanical V20 siūlo naujus ir išplėstus procesus tiesioginiam parametriniam 3D modeliavimui, surinkimų ir lakštinio metalo projektavimui. Kaip BricsCAD® Ultimate dalis, Mechanical yra daugiau nei „tik“ MCAD įrankiai. BricsCAD® Mechanical V20 sukuria sklandžią jungtį tarp MCAD ir BIM, palengvinančią statybinių gaminių projektavimą ir detalizavimą. Joks kitas CAD produktas, DWG pagrindu ar kitu, negali to teigti.

Medžiagų žiniaraščio panelis ir išskaidyti vaizdai


Kad pagreitinti medžiagų žiniaraščio (BOM) sukūrimą, interaktyvus BOM panelis padeda jums kurti ir formatuoti medžiagų žiniaraščius greičiau ir tiksliau. V20 ženkliai patobulintas išskaidytų vaizdų generavimas. BricsCAD® Mechanical V20 kuria daugiaašius išskaidytus vaizdus su automatiškai generuojamomis vilkimo linijomis. Ir žinoma, automatinis išskaidytų vaizdų žymėjimas yra susietas su atitinkamais medžiagų žiniaraščiais.


`

Naujos parametrizavimo galimybės


BricsCAD® Mechanical patobulintos parametrizavimo galimybės su geometrinėmis sąvaržomis, kelio sąvaržomis ir nauja parametrine slopinimo funkcija. Apjunkite šias naujas parametrizavimo galimybes su multiparametrinėmis animacijos galimybėmis ir galėsite vizualizuoti savo modelius greičiau nei anksčiau.


Greitas juodraštinių brėžinio vaizdų generavimas


Nauji brėžinių vaizdų įrankiai kuria juodraštinius vaizdus iki dešimties kartų greičiau nei anksčiau. Tai leidžia jums kurti lakštus su daugybe vaizdų realiu laiku, o aukštos kokybės vaizdus dokumentacijai sugeneruoti vėliau.


Užlankos ir įkirčiai


BricsCAD® Mechanical V20 siūlo dvi naujas lakštinio metalo savybes: užlankas ir įkirčius, kurie leidžia greitai ir tiksliai surinkti lakštinio metalo gaminius. Užlankos ir įkirčiai V20 valdomi parametriškai.


"Aš tikiu, kad BricsCAD® Mechanical V20 yra dar vienas didelis žingsnis link pilnos apimties mechaninių gaminių projektavimo sprendinio vieningoje 3D .dwg aplinkoje. Pagrindinis akcentas yra integracija su BricsCAD® BIM viename BricsCAD® Ultimate programiniame produkte, darbų srautas, kuris neturi analogų kituose produktuose", paminėjo Dmitrijus Ušakovas, Bricsys Technologies Russia CEO.


BricsCAD® Mechanical V20 siūlo dar daugiau. Pasiruošę sužinoti ką? Norite parsisiųsti BricsCAD® Ultimate nemokamą, 30-ies dienų bandomąją versiją? Aplankykite https://www.bricsys.com/mechanical