Redakcja

Pokaż wszystkie wiadomości

2014-03-06

Technologia Komponentów Bricsys używana do zmniejszenia czasu cyklu rozwoju produktu.

CADVision wprowadza oprogramowanie inżynierii mechaniki do tworzenia szkiców konceptów, rozwijając syntezę geometrii oraz zawierając analizę integralności projektu do szybkiej oceny praktyczności konceptu.

Hyderabad, Indie, i Ghent, Belgia – 6 Marca, 2014 – CADVision Engineers, dostawca produktów i usług z zakresu oprogramowania dla inżynierów, zapowiada dziś zakończenie pierwszej fazy beta testów oprogramowania, które używa technologię komponentów Bricsys’ LGS 2D dla rozwiązań parametrycznych więzów.

Produkt ten jest narzędziem stanowiącym pierwszy poziom komputerowego wspomagania, które inżynier używałby w tworzeniu szkiców konceptów, rozwijając syntezę geometrii oraz zawierając analizę integralności projektu do szybkiej oceny praktyczności konceptu.

CADVision wierzy, że mądrzej jest używać metodologii Inżynieryjnej Syntezy Projektowania aby skrócić czas cyklu projektowania a co za tym idzie czas wprowadzenia na rynek lub ukończenia zmiany/konfiguracji zamówienia.

Pierwsza faza testów beta oraz debugowanie produktu zostały zakończone i firma spodziewa się zakończenia drugiej fazy w połowie 2014 roku i wypuszczenia wersji komercyjnej zaraz po tym. CADVision zamierza złożyć formalną zapowiedź premiery handlowej i innych informacji w połowie roku.

Pierwotnie pozyskane z LEDAS, ciągle rozwijane doskonalenie technologii komponentów LGS 2D i 3D jest teraz prowadzone przez zespół rozwojowy Bricsys w Novosibirsk w Rosji. Technologia ta jest dostępna do integracji przez twórców oprogramowania CAD/CAM/CAE na całym świecie, i została zamieszczona w oprogramowaniu BricsCAD od wersji V12. Jako taki jest używany przez tysiące użytkowników BricsCAD do parametrycznego rysowania, wariacyjnego bezpośredniego modelowania, projektowania złożeń oraz symulacji kinematycznej.

CADVision Engineers nabyło licencję LGS 2D od Bricsys aby zaimplementować wsparcie wiązań w ich nowym oprogramowaniu. Wykorzystując w pełni możliwości LGS 2D, inżynierowie projektanci mogą wcześnie i kompleksowo rozwiązać techniczne problemy jeszcze w procesie projektowania.

“Dokładnie analizowaliśmy wiele dostępnych na rynku technologii do tworzenia wiązań komponentów i wybraliśmy LGS 2D od Bricsys” powiedział Siddharth Reddy, dyrektor CADVision Engineers Pvt Ltd. “Idealnie odpowiada on naszym potrzebom dla potężnego silnika wiązań, który jest w stanie obsługiwać wyrafinowany projekt techniczny. Jesteśmy również zadowoleni z jego dostępności dla początkujących firm.”

"Setki tysięcy użytkowników BricsCAD na całym świecie zdaje sobie sprawę z potęgi naszej technologi rozwiązywania więzów” powiedział Erik De Keyser, CEO w Bricsys NV. “Cieszy nas możliwość podzielenia się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie z innymi firmami rozwijającymi CAD. Proponujemy elastyczne warunki dla nowych firm zainteresowanych naszą najnowocześniejszą technologią do parametrycznego projektowania w 2D i 3D."

O Technologii Komponentów LGS Bricsys

Rozwiązania więzów 2D i 3D Bricsys LGS to najnowocześniejszy silnik obliczeniowy, pomagający deweloperom inżynierii oprogramowania w implementowaniu zaawansowanych funkcji parametrycznych w ich aplikacjach. Użytkownicy tych aplikacji mogą polegać na geometrycznych oraz wymiarowych wiązaniach, które są rozwiązywane jednocześnie wymuszając zmianę geometrii zgodnie z intencjami projektowymi.

Rozwiązania Bricsys LGS 2D i 3D są dostępne jako biblioteki binarne dla platform Windows (32- i 64-bitowe), Mac OS X oraz Linux. Interfejs programowania aplikacji C pozwala na łatwą integrację z LGS 2D/3D do aplikacji napisanych w C/C++/C#/Java i wielu innych językach programowania. Aby uzyskać więcej informacji o technologii komponentów Bricsys LGS 2D/3D, odwiedź www.bricsys.com/en_INTL/developers/components.

O CADVision Engineers

CADVision, dostawca produktów i usług z zakresu oprogramowania dla inżynierów, zobowiązał się do budowania produktów oprogramowania, które są łatwe w użyciu, efektywne i zaprojektowane dla inżynierów aby skutecznie rozwiązywać problemy techniczne. Firma operuje wysoko w łańcuchu wartości jako strategiczny partner oraz dostawca rozwiązań i mieści się w Hyderbad w Indiach. CADVision jest jedną z kilku indyjskich firm IT która rozwija, testuje i wnosi nowe oprogramowanie na rynek indyjski i światowy.

www.cadvisionengineers.com