Naujienos

Rodyti visas naujienas

2020-03-18

Bricsys pristato BricsCAD® V20.2

Tęsdami Bricsys nepertraukiamo produktų tobulinimo tradiciją, skelbiame, kad BricsCAD® V20.2 Windows, macOS ir Linux versija jau išleista. Tai daugiau nei eilinė laida, V20.2 suteikia BricsCAD, BricsCAD BIM ir BricsCAD Mechanical naujų funkcijų, patobulinimų ir pataisų. Jeigu jau pavargote nuo CAD programinės įrangos, kuri kainuoja daugiau ir suteikia mažiau, pats laikas išbandyti BricsCAD.

Vartotojo aplinka

Pirmiausia, pačiame BricsCAD vartotojo aplinkos branduolyje, pristatome naują „plaukiojančią“ komandinę eilutę su pelės spustelėjimui aktyviomis parinktimis. Atnaujintas Civil meniu ir įrankių juosta aikštelės modeliavimo, planiravimo ir ašių funkcionalumui. Patobulinome aukštos skiriamosios gebos ekranų palaikymą ir atnaujinome įrankių paletes, kad padėtume vartotojams dirbti taip kaip jie nori.

Greitaveika ir kelių gijų panaudojimas

Kaip paminėjome, nuolatinis tobulinimas reiškia ne tik naujas funkcijas. Buvo pagreitintas linijų tipų generavimas ekrane ir spausdinant. Mes taip pat nuolatos didiname BricsCAD galimybes panaudoti daugiagyslius procesorius, kai tai yra įmanoma. V20.2 versijoje BricsCAD palaiko iki keturių pagalbinių gijų taškų debesų failų įkrovimo metu. Tai gali pagreitinti įkrovimą 2-3 kartus, tuo pat metu ženkliai sumažinant atminties poreikį.

Tęsiant apie kelių gijų panaudojimą, BricsCAD V20.2 palaiko pagalbines gijas keliose kietakūnių objektų modeliavimo operacijose – taisyme, modelio supaprastinime ir sudėtingų surinkimų masės savybių skaičiavimuose. Keleto gijų panaudojimas leidžia BricsCAD veikti sudėtingų skaičiavimų metu ir padeda greičiau atlikti darbus. Kalbant apie BricsCAD Mechanical, yra daugybė animacijų redaktoriaus, medžiagų žiniaraščių ir pritaikytų medžiagų savybių palaikymo patobulinimų.

Pastatų informacinis modeliavimas

BricsCAD BIM V20.2 teikia intelektualesnę IFC klasifikaciją, automatiškai aptikdama profilių tipus. BIM pjūviai veikia geriau ir pateikia tikslesnius pjūvius ir planus. BIM žymės gali nurodyti apkrovų kryptis, o naujos BIM profilių nuostatos seka jūsų standartines bibliotekas. Propagavimo komandos D.I. galia patobulinta, kad palaikytų daugiau nuolatinio BIM modelio LOD lygio kėlimo būdų.

Ir dar daugiau

Tai tik keletas naujų BricsCAD V20.2 funkcijų, patobulinimų ir pataisų. Atlikę apie 80 BricsCAD API patobulinimų, suteikėme galimybę kurti galingesnius plėtinius, veikiančius BricsCAD aplinkoje. Daugiau nei 150 pataisų užtikrina CAD platformos braižymui, 3D modeliavimui, pastatų informaciniam modeliavimui ir mechaniniam projektavimui greitaveiką bei patikimumą.

BricsCAD siūlo asmenines, grupines ir tinklo licencijas, galima nuomoti arba įsigyti neterminuotas licencijas. Norite sužinoti daugiau? Parsisiųskite nemokamą BricsCAD , neribotą 30-ies dienų bandomąją geriausios CAD programinės įrangos BricsCAD iš Bricsys, Hexagon padalinio, versiją.

Turite daugiau klausimų? Parašykite į press@bricsys.com