Naujienos

Rodyti visas naujienas

2019-11-06

Rhino.Inside® suteikia Rhino galią BricsCAD® BIM V20

Bricsys®, Hexagon kompanija ir partneriai Robert McNeel and Associates iš Sietlo, Vašingtono valst., sukūrė Rhino.Inside® jungtį. Bricsys naudoja Rhino.Inside®, kad suteiktų Rhinoceros NURBS modeliuotojo galią BricsCAD® BIM V20.

Rhino3D integracija sukuria naują funkcionalumą, kuris sujungia ankstyvos stadijos konceptinį projektavimą ir pastatų informacinį modeliavimą. Naudojantis įdiegta Rhino Grasshopper vizualine programavimo kalba, vartotojai gali kurti parametrinius konceptinius modelius su BricsCAD® BIM.

"Algoritminio modeliavimo įrankiai dažnai naudojami konceptinio modeliavimo fazėje, kol BIM įrankiai dar nenaudojami projektavimui. BricsCAD – Grasshopper jungtis panaikina šią ribą. Vėliau, naudojantis BricsCAD BIM DI funkcionalumu, paprasta konvertuoti Rhino modelį į pilną BIM per keletą sekundžių," pakomentavo Tiemen Strobbe, Bricsys® BIM produkto savininkas.

Kai projekto koncepcija patvirtinama, Rhino modelį galima “iškepti” su BricsCAD® BIM, sugeneruojant BricsCAD® geometriją. Ši geometrija gali būti konvertuojama į pilną BIM modelį, įskaitant automatinį modelio elementų klasifikavimą, naudojantis BIMIFY ir automatiniu kompozitų pritaikymu su AUTOMATCH įrankiu.

"BIM ir mechaninis projektavimas vienoje platformoje, įspūdingos DI galimybės, turtingi bendradarbiavimo ir vizualizavimo įrankiai, kuriuos kuria aistringų plėtotojų, inžinierių ir architektų komanda... Mes iš McNeel labai džiaugiamės Rhino ir Grasshopper integravimu į BricsCAD BIM," paminėjo Carlos Pérez Albà, McNeel Europos verslo plėtojimo vadovas.

Mes labai sveikiname daugiau nei 500 Rhino/Grasshopper plėtinių BricsCAD® platformoje. Aplankykite Food4Rhino ir juos peržiūrėkite.

Jums reikės Rhino 7 WIP, kad naudotis Rhino.Inside®. Esami Rhino 6 licencijų savininkai gali gauti Rhino 7 WIP licenciją nemokamai.

Kad padėti kitiems naudotis Rhino integracija, mes padarėme ją prieinamą Rhino.Inside® GitHub saugykloje. Matome didelę dalinimosi šiuo darbu su bendruomene vertę. Galite parsisiųsti šaltinių kodus iš https://github.com/mcneel/rhino.inside/tree/master/Bricsys/BricsCAD.

Ar jau bandėte BricsCAD® BIM?

Parsisiųskite nemokamą 30-ies dienų BricsCAD® Ultimate bandomąją versiją su BricsCAD® BIM.