Naujienos

Rodyti visas naujienas

2017-04-06

Intergraph® CADWorx® Plant 2017 R1 dabar veikia AutoCAD® ir BricsCAD® platformose

Gentas, Belgija - HUNTSVILLE, Alabama, JAV, 2017 m. balandžio 6 d. – Kompanija Intergraph® Process, Power & Marine (PP&M), įeinanti į Hexagon - pasaulinis programinių sprendinių pramonės, energetikos ir jūrų pramonei tiekimo lyderis, kartu su Bricsys® - pasauliniu BricsCAD® DWG platformos tiekėju, šiandien paskelbė apie Intergraph CADWorx® Plant 2017 R1 išleidimą.

„Klientai teiravosi apie galimybę naudotis kitomis projektavimo platformomis. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų klientai jau turi galimybę pasirinkti, su kuria platforma paleisti naujausią CADWorx versiją - BricsCAD ar AutoCAD”, - pasakė Rick Allen, Intergraph CADWorx & Analysis Solutions prezidentas.


Atsiradus galimybei pasirinkti projektavimo platformą, CADWorx išplėtė galingų ir lanksčių įrankių, leidžiančių greitai ir lengvai kurti sumanius pramonės objektų 3D modelius, galimybes. CADWorx suteikia savo vartotojams visus reikiamus įrankius efektyviam projektavimui.


BricsCAD yra gerai žinoma dėl plataus 2D braižymo ir 3D modeliavimo funkcionalumo derinio, leidžiamo trimis versijomis:

  • BricsCAD Classic siūlo ekonomišką CAD, daugiausiai orientuotą į 2D funkcionalumą
  • BricsCAD Pro papildyta 3D modeliavimu, prieiga prie visų programavimo įrankių ir trečių šalių plėtinių
  • BricsCAD Platinum papildyta tokiu pažangiu funkcionalumu kaip 3D sąvaržos, surinkimų modeliavimas ir prieiga prie galingų BIM ir lakštinio metalo modulių


„Darbas su CADWorx BricsCAD platformoje yra toks pat našus kaip ir AutoCAD platformoje. Vartotojams patiks žemesnė kaina ir lankstus licencijavimas. BricsCAD Pro ir BricsCAD Platinum yra efektyvūs biudžetiniai sprendiniai“, - pasakė Keith Denton, Business Development, Intergraph CADWorx & Analysis Solutions viceprezidentas.


„Buvo šaunu bendradarbiauti su CADWorx komanda, perkeliant tokią galingą inžinerinę programinę įrangą į mūsų platformą. Mes sukūrėme CADWorx klientams realų sprendinį, leidžiantį jiems naudotis įprastu funkcionalumu, be papildomų mokymų“, - pasakė Erik De Keyser, Bricsys CEO.


Norėdami sužinoti apie CADworx daugiau, aplankykite ppm.intergraph.com/products/3d-product-family/cadworx puslapį.


Kartu su CADWorx, BricsCAD platformoje tapo prieinama ir GT STRUDL® - programinė įranga, skirta statybinių konstrukcijų modeliavimui inžineriniams skaičiavimams ir skaičiavimų rezultatų atvaizdavimui.


Intergraph CADWorx & Analysis Solutions užtikrina tiesioginį pasikeitimą informacija tarp projektuotojų ir inžinierių, padidina tikslumą bei efektyvumą. Šį sprendinį sudaro CADWorx Plant Design Suite, kuri leidžia kurti sumanius pramoninių objektų DWG formato modelius, automatizuoti schemų ir projektinės dokumentacijos išleidimą; CAESAR II®, plačiai pasaulyje naudojama vamzdynų apkrovų ir įtempių skaičiavimo programinė įranga; PV Elite® ir Visual Vessel Design™, skirta talpų ir šilumokaičių projektavimui bei analizei; GT STRUDL, vienas iš patikimiausių, pritaikomų ir integruojamų inžinerinių konstrukcijų skaičiavimo sprendinių pasaulyje; ir TANK™, naftos rezervuarų projektavimui ir analizei.


Daugiau sužinoti apie Intergraph skaičiavimų sprendinius galite ppm.intergraph.com/analysis puslapyje.


Intergraph Technical User Forum (TUF) LinkedIn grupėse palaiko nuolatinį vartotojų diskusijų forumą. Norėdami sužinoti apie CADWorx daugiau ir susisiekti su kitais Intergraph vartotojais, aplankykite ppm.intergraph.com/technical-user-forums puslapį.


ARC Advisory Group, vedanti pramoninės analizės įmonė, savo ataskaitoje „Engineering Design Tools for Plants & Infrastructure Global Market Research Study Market Analysis and Forecast Through 2020“, įvertino Intergraph kaip kompaniją Nr. 1, tiekiančią programinius sprendinius pramoninių objektų projektavimui


Apie Intergraph Process, Power & Marine

Po pervardinimo kaip Hexagon PPM, Intergraph Process, Power & Marine Hexagon padalinys yra vedantysis pasaulinis inžinerinės programinės įrangos pramonei, energetikos ir jūrinių objektų bei platformų projektavimui, tiekėjas.


Intergraph Process, Power & Marine yra Hexagon dalis (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com), vedantysis pasaulinis informacinių technologijų sprendinių produktyvumo ir kokybės užtikrinimui tiekėjas įvairiose pramonės srityse.


Apie Bricsys

Bricsys yra globalus DWG inžinerinės projektavimo programinės įrangos BricsCAD tiekėjas. BricsCAD palaiko 2D braižymą, 3D modeliavimą, lakštinio metalo projektavimą ir BIM. BricsCAD siūlo visą įprastinį DWG 2D CAD funkcionalumą bei laiką taupančius įrankius ir 3D tiesioginį modeliavimą.


BricsCAD siūlo daugiau už žemesnę kainą. Įsigydami BricsCAD, vartotojai įgauna nuolatinę „teisę naudotis“ programine įranga. Studentams ir mokymo įstaigos programinė įranga visiškai nemokama. Norėdami sužinoti apie Bricsys daugiau, aplankykite www.bricsys.com puslapį.


Kontaktai spaudai:
Sander Scheiris
+32-9-244 0167
press@bricsys.com