Redakce

Zobrazit všechny novinky

2.6.2017

Konference Bricsys 2017

S radostí se připravujeme na konferenci Bricsys 2017, tentokrát ve Francii v Paříži. Přípravy probíhají tak, aby se letošní konference zcela lišila od těch, které jsme uspořádali v minulosti. Takže, ať jste se ještě nikdy nezúčastnili nebo jste pravidelnými účastníky našeho setkání, označte si v kalendáři datum - 25. října - a přijeďte k nám do Paříže, abyste objevili budoucnost projektování ve formátu .dwg!

Konference Bricsys 2017 bude poučná

Bricsys uspořádá letošní konferenci 25. října 2017 ve Francii v Paříži v Carrousel du Louvre. V minulosti byla návštěva naší konference omezena pouze pro naše obchodní partnery a vývojáře aplikací. V roce 2017 jsme tento způsob změnili. Za posledních patnáct let uživatelská základna BricsCADu výrazně narostla. Chcete-li to s námi oslavit, rádi přivítáme na konferenci každého, který používá nástroje CAD!


Připravte se na den zaměřený na to, co se aktuálně děje v technologii CAD. Budeme se zabývat budoucností navrhování v Cloudu, .dwg kompatibilitou a implementací umělé inteligence v CADu. Naši specialisté vám také poskytnou informace o informačním modelu budovy (BIM), 3D přímém modelování, strojírenském navrhování a mnohem, mnohem více…


Konference Bricsys 2017 je skvělé místo pro objevování novinek v BricsCADu a zjištění informací našich dalších společných produktech. Přijďte a připojte se k naší komunitě a setkejte se s našimi špičkovými vývojáři aplikací. Konference je také skvělou příležitostí k získání cenných kontaktů s dalšími CAD profesionály. A samozřejmě - v klasickém stylu Bricsys - uspořádáme skvělou After Party!


Chceme se s vámi setkat v Paříži!

Když se zaregistrujete již nyní, získáte vstup na konferenci za zvýhodněný účastnický poplatek pouze za €95. Při registraci po 16 červenci 2017 vzroste cena účastnického poplatku na €150. Pro více informací navštivte bricsys.com/conference/.