Naujienos

Rodyti visas naujienas

2020-04-29

BricsCAD® BIM integruoja Enscape™ atvaizdavimą realiu laiku ir VR

Bricsys®, Hexagon įmonė, integravo Enscape™ architektūrinio atvaizdavimo realiu laiku įrankį į BricsCAD BIM V20 , kad suteiktų pasaulinio lygio vizualizacijos galimybes. Ši integracija leidžia BricsCAD BIM vartotojams kurti interaktyvius, fotorealistinius jų BIM modelių vaizdus realiu laiku, ir tyrinėti šiuos dizainus virtualioje realybėje (VR).

Tiemen Strobbe, BIM produkto savininkas Bricsys®, pakomentavo: "Su Enscape, aukštos kokybės atvaizdavimas realiu laiku yra integruotas į BIM projektavimo procesą. Nereikia specialių įgūdžių, kad būtų galima tuo naudotis, Enscape pasitelkia esamus BIM duomenis, kad vartotojas juo galėtų naudotis vienu pelės spustelėjimu. Enscape integracija sutaupys architektų, dizainerių ir inžinierių laiką peržiūros metu ir padės jiems sukurti patrauklius pristatymus klientams."

Norint padėti jums atrasti įvairias dizaino galimybes, Enscape™ BricsCAD® BIM integracija leidžia jums vizualizuoti savo BricsCAD® BIM projektus bet kuriame projektavimo proceso etape. Bet kokie pokyčiai padaryti BricsCAD® BIM yra akimirksniu matomi Enscape™, net VR. Su galimybe kurti atvaizdus, vaizdo įrašus ir jūsų projekto panoramas, jūs galite tiesiogiai dalintis išvesties failais su savo klientais ir aprodyti jiems savo dizainus realiuoju laiku.

"Partnerystė su Bricsys yra puiki galimybė suteikti Enscape naudą plačiai auditorijai AEC pramonėje ir už jos ribų. Enscape puikiai tinka BricsCAD vizualizacijos portfolio ir leidžia vartotojams žymiai pagreitinti projektavimo ir sprendimų priėmimo procesus", pasakė Jonathan Knöfel, klientų aptarnavimo VP Enscape™.

Prisijunkite prie mūsų gegužės 7 d. 9:00 ir 20:00 CEST (Briuselio laiku), gyvai Enscape ir BricsCAD integracijos demonstracijai ir sužinokite kaip realiu laiku sukurti interaktyvius, fotorealistinius BIM modelių vaizdus.

Užsiregistruokite į seminarą: https://register.gotowebinar.com/rt/1044558443167870736

Enscape™ BricsCAD teikėjas reprezentuoja galingą realiojo laiko atvaizdavimo sprendimą, kurį galite nusipirkti tiesiai per BricsCAD, per mūsų produkte įdiegtą Programėlių parduotuvę. Sužinokite daugiau apie BricsCAD® BIM ir Enscape™ čia.