Naujienos

Rodyti visas naujienas

2020-03-30

Bricsys COVID-19 verslo informacija

Būdami pasauliniu kompiuterinio projektavimo (CAD) įrankių tiekėju, mes suprantame savo pareigą savo klientams ir partneriams. Pateikiame šią informaciją, kad padėtume suprasti, kaip Bricsys dirba, kad būtų išvengta trikdžių mūsų versle, kad galėtume padėti išvengti trikdžių ir jūsų versle.

Mūsų prioritetas yra darbuotojų, klientų ir jų šeimų sveikata, sauga ir gerovė. Savo darbuotojams ir jų šeimoms teikiame patarimus, kaip dirbti namuose. Mes prašome jų nutraukti visas su verslu susijusias keliones ir visiškai laikytis visų vietinių ar nacionalinių gairių. Ir svarbiausia, mes juos raginame pasirinkti šeimą, o ne darbą, kai to reikia. Mes tikime, kad kiekvienas iš jų daro teisingus sprendimus ir Bricsys, ir jų artimųjų atžvilgiu.

Kudos komandai už tai, kad ji puikiai dirba sunkiais laikais: praėjusią savaitę mes išleidome BricsCAD V20.2 visoms operacinėms sistemoms. Kūrėjų komanda sukūrė, išbandė, ir išleido naują versiją, dirbdami nuotoliniu būdu. Tai rodo komandos atsidavimą ir lankstumą, bei mūsų infrastruktūros tvirtumą. Tai tik dar vienas mūsų atsidavimo jūsų sėkmei ir noro sukurti jums geriausius produktus ženklas.

Stengiamės užtikrinti, kad jūs ir jūsų komandos visada turėtumėte prieigą prie jūsų Bricsys produktų licencijų ir prenumeratų. Tinklo licencijų vartotojams, jei jūsų darbuotojai turi prieigą prie jūsų įmonės tinklo, jie turi dvi galimybes:

⦁ Jei jūsų tinklo licencijų vartotojai turi nuolatinę prieigą prie jūsų tinklo, jie gali tęsti prieigą prie jūsų įmonės licencijų serverio arba or

⦁ Jei jūsų tinklo licencijos vartotojai turi pertraukiamą prieigą prie jūsų tinklo, jie gali išbandyti tinklo licenciją skirtą naudoti neprisijungus. Daugiau informacijos apie šią funkciją galima rasti mūsų žinių bazės straipsnyje apie tarptinklinį ryšį .

Jei jums reikia pagalbos dėl programinės įrangos sprendimų, kurie padėtų išlaikyti jūsų verslo tęstinumą, susisiekite su jums patikimu Bricsys partneriu. Jie yra jūsų vietiniai ekspertai, kurie gali pasiūlyti įrankius ir paslaugas, kad jūsų komandos veiktų efektyviai dirbdamos nuotoliniu būdu.

Jei reikia pagalbos sprendžiant su licencijomis susijusius klausimus, Bricsys komandos klientų aptarnavimo komandą galima pasiekti el. paštu backoffice@bricsys.com.

Galiausiai - visus kviečiame susikurti Bricsys paskyrą ir atsisiųsti 30 dienų BricsCAD V20.2 bandomąją versiją savo namų kompiuteriuose. Klientai, kuriems reikia daugiau, gali susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kad galėtumėte būti produktyvūs, būdami saugūs namuose.

Atkreipkite dėmesį į pasaulio medicinos specialistų patarimus ir darykite viską, kad pasirūpintumėte savimi ir savo artimaisiais.