Naujienos

Rodyti visas naujienas

2018-02-20

BricsCAD V18.2 išleista šiandien!

V18.2 laida suteikia daugiau funkcionalumo BricsCAD platformai. Naujos asociatyvios centro linijos ir centro ženklai padeda automatizuoti braižymo ir modeliavimo užduotis. Teksto redagavimas vietoje yra nuo V18.2. Peržiūros sritis galima kirpti ir pratęsti. BricsCAD prekės ženklas Quad kursorius ir objektų informacijos patarimai buvo vėl patobulinti V18.2. Ir 2D, ir 3D sąvaržas kurti su šia naujausia BricsCAD versija yra daug lengviau.

Ar naudojate PDF failus kaip paklotes savo braižmo ir modeliavimo darbuose? BricsCAD V18.2 mes generuojame multirezoliucinį, nuolatinį vaizdo podėlį PDF pakločių atvaizdavimui. Žinoma, skamba moksliukiškai, tačiau tai suteikia galimybę labai greitai keisti mastelį ir perkelti vaizdą. Jūs galite kontroliuoti kaip BricsCAD regeneruoja paklotes ir pritaikyti tai prie savo poreikių.


Nauji 3D tiesioginio modeliavimo patobulinimai padeda lengviau kurti pasuktus, susuktus ir simetrinius objektus. Aptiktos modelio ribos gali būti panaudotos sudėtingų formų sukūrimui. 2D brėžinių generavimo greitis su VIEWBASE vėl buvo pagerintas.


BricsCAD V18.2 turi BricsCAD LISP Advanced Development Environment, tačiau galite tai vadinti BLADE. LISP yra gyvas BricsCAD!


BricsCAD BIM V18.2

Galingas BricsCAD BIM automatinis klasifikatorius „BIMIFY“ tapo sumanesnis ir greitesnis. Modelio elementai, naudojantys standartinius profiliuočius, yra atpažįstami kaip konstrukciniai elementai ir automatiškai susiejami su profilių duomenimis. Mes papildėme BricsCAD BIM sumanumą linijinių kietakūnių kūrimo ir redagavimo greičiu. Mes jau palaikome ir standartinius Australijos plieno profiliuočius.


Bet tai tik pradžia. Kambarių aptikimas tapo sumanesnis aplink ribojančius elementus. BIM V18.2 galite priskirti tūrinius elementus kaip interjero pakylas. BIM pasiūlymų įrankis gali naudoti pjūvių vaizdus BIM objektų suderinamumo atvaizdavimui. Įterpiant komponentą į bet kokį sienos segmentą, jis yra automatiškai klasifikuojamas kaip BIM. V18.2 galite panaikinti ryšį tarp lango ir sienos, kad panaikinti langą, tačiau palikti angą sienoje.


BricsCAD Platinum ir Sheet Metal V18.2


Lakštinio metalo nuostatas galima išsaugotos brėžinių šablonų failuose. Naujo nulinio spindulio lenkimo savybės dėka, sklandžių jungčių parametrus galima eksportuoti į OSM failus gamybai. Išklotinės patobulintos sklandžiu išilginių briaunų kreivių valdymu. Ir daugbė naujų LISP komandų padeda automatizuoti lakštinio metalo objektų pasirinkimą ir redagavimą.


Kai eksportuojate lakštinio metalo surinkimus, ataskaita aiškiai pažymi netinkamas detales ir dalis, kurios priklauso „prastai“ lakštinio metalo konstrukcijai. Ir mūsų palėpės lakštinio metalo paradigmos dėka visas detales galima visiškai perdaryti, kad jas būtų galima pagaminti.


Kada tarpinė laida nėra tarpinė laida?

Kai matote tokį mūsų Kūrėjų komandos atsidavimą BricsCAD platformai, sutikite, kad tai yra aiški .dwg CAD ateitis. Kaip BricsCAD vartotojas, įvertinsite vis didėjančią savo licencijos vertę, kuri auga i augs kiekvienais metais. Tai yra situacija, kai laimi visi. Jeigu jūs dar nenaudojate BricsCAD šiandien, pradėkite.


Parsisiųskite BricsCAD V18.2