Naujienos

Rodyti visas naujienas

2017-03-31

BricsCAD V17.2: iki 5-ių kartų greitesnis, patogesnė komandų prieiga ir nauji darbų srautai!

BricsCAD V17.2 ženkliai pagerinta atvaizdavimo greitaveika, papildyta naujais naudingais įrankiais ir galingu, darbų srautus išplečiančių funkcijų rinkiniu – ir svarbiausia, kad tai yra nemokama V17 licencijų naudotojams!

Pagerinta atvaizdavimo greitaveika

Atvaizdavimo greitaveika BricsCAD V17.2 yra įspūdinga. Mes patobulinome REGEN greitį vartotojams, naudojantiems rastrinius vaizdus 3D modeliuose. Objektų išranka atvaizdavimo metu pagreitinta iki 5-ių kartų.


Galite didinti ir mažinti vaizdą greičiau, ypač dirbant su perspektyviniais vaizdais. Taip pat pastebėsite, kad vaizdo didinimas ir mažinimas pelės ratuku tapo sklandesnis nei anksčiau. Mes taip pat ženkliai patobulinome objektų išranką ir atvaizdavimo greitaveiką BricsCAD brėžiniuose, kuriuose yra objektų kraštutinėse koordinatėse.


BricsCAD V17.2 leidžia kontroliuoti sluoksnių filtrų šalinimo ribas brėžinio pakrovimo metu. Tai padidina sluoksnių naršyklės ir kitų dialogų, atvaizduojančių sluoksnių informaciją, greitaveiką. Jeigu dirbate su rastriniais vaizdais, V17.2 palaiko tokius rastrinių vaizdų nustatymus kaip blukinimas, kontrastas ir ryškumas.

Aplinkos ir naudojimo įrankių patobulinimai, greitesnė komandų prieiga

Quad yra unikalus, pritaikomas BricsCAD aplinkos įrankis. V17.2 versjoje mes perkūrėme Quad, kad galėtumėte lengviau konfigūruoti komandas, kurias norite atvaizduoti ekrane. Galite lengvai papildyti komandas pertempimo į Quad būdu arba kontekstiniame dešiniojo klavišo meniu. Kurti skirtukus ir mygtukus taip pat tapo paprasčiau.


V17.2 taip pat suteikia galimybę kurti ir optimizuoti Quad kiekvienoje darbo aplinkoje atskirai. Mažiau laiko sugaištant komandų pasirinkimui, reiškia greitesnį ir tikslesnį brėžinio kūrimą ir kai to reikia, Quad yra geriausias būdas surasti šias komandas šalia kursoriaus. BricsCAD įrankių paletės suteikia lengvą priegą prie dažniausiai naudojamų komandų, štrichavimų ir medžiagų atvaizdavimui.


V17.2 versijoje galite keisti įrankių palečių savybes vienu paspaudimu. Taip pat, galite naudoti scenarijus jūsų įrankių komandų eilutėse.

Naujos savybės, leidžiančios atlikti darbą greičiau ir tiksliau

Patarimų įskiepis atvaizduoja papildomą informaciją komandos veikimo metu ir naujame V17.2 patarimų konfigūravimo lange galite pasirinkti, kada ir kaip patarimų įskiepis turi pasirodyti. Galite greitai perjungti maketų skirtukus paspausdami Ctrl+PgUp ir Ctrl+PgDn klavišus, leidžiančius greitai perjungti maketus.


Kad užtikrinti sklandesnį publikavimą, mes perkūrėme publikavimą į PDF. Patobulintas spausdinimo į PDF valdiklis leidžia valdyti pasirinktinius popieriaus dydžius. V17.2 versijoje galite galite naudoti publikavimo dialoge išsaugotas nuostatas, valdančias PDF išvestį ir valdyti šias nuostatas nepriklausomai nuo ExportPDF komandos.


Ir dar gerokai daugiau patobulinimų!

Mes palietėme tik keletą naujų galingų BricsCAD V17.2 patobulinimų ir negalime aprašyti jų visų viename tinklaraščio įraše, tad nepamirškite susipažinti ir su kitomis naujovėmis:


Kaina ir BricsCAD V17.2 prieiga

BricsCAD V17.2 yra nemokamas atnaujinimas mūsų V17 klientams. Jis prieinamas daugybėje skirtingų kalbų Windows, OS X ir Linux operacinėse sistemose. Galite parsisiųsti anglišką Windows versiją jau šiandien. Mes išleisime V17.2 kitomis kalbomis ir kitoms platformoms per keletą ateinančių savaičių. Parsisiųntimo nuoroda suteikia galimybę bandyti pilną BricsCAD Platinum versijos funkcionalumą 30-imt dienų


Dar nesinaudojate BricsCAD? BricsCAD V17 kaina prasideda tik nuo €450/$550, atnaujinimų kaina prasideda nuo €245/$265.


Parsisiųskite nemokamą bandomąją versiją