Naujienos

Rodyti visas naujienas

2016-02-17

BricsCAD V16.2 ženkliai patobulinta naudotojo aplinka ir 3D modeliavimas

Bricsys anonsuoja svarbų BricsCAD V16, jų 3D projektavimo programinės įrangos flagmano, atnaujinimą. Inovatyvi CAD sistema sukurta kaip pasaulinio .dwg formato pagrindu, kad įgalintų 2D braižymą, 3D modeliavimą, lakštinio metalo projektavimą ir architektūrinį BIM vienoje platformoje. Atnaujinime patobulintas 3D modeliavimas ir naudotojo aplinka.

Patobulinta naudotojo aplinka/h3>
  • Unikalus BricsCAD Quad kursorius su nauja skirtukų aplinka sukurtas taip, kad mūsų naudotojai galėtų greičiau pasiekti Quad grupes. Papildomai, Quad kursorius tapo nauju informacijos šaltiniu, rodančiu informaciją apie pažymėtus objektus ar objektus, kuriuos kursorius dengia.
  • Kai Quad kursorius dengia keletą objektų, norint pereiti prie kito objekto, atvaizduojamo Quad lange, galima paspausti Tab klavišą. Paspaudus Ctrl klavišą žymėjimo metu, galima atvaizduoti asocijuotų masyvų, multižymeklių ir polilinijų subobjektus.
  • Kai yra aktyvuota nauja užvesto kursoriaus patarimų funkcija, yra rodomos papildomos objektų savybės. Tai patogu kai naudotojas nori peržiūrėti savybes, tokias kaip 3D kietakūnių objektų briaunų ilgis.
  • Ilgio, ploto ar tūrio savybės dabar yra rodomos atsižvelgiant į pasirinktus vienetus pagal naujo PropUnits kintamojo reikšmę. Vienetai, kuriuos aprašo InsUnits kintamasis, yra baziniai vienetų konvertavimo vienetai.
  • Saitai dabar išsaugomi ir PDF failuose.


Patobulintas 3D naudojimas

BricsCAD V16.2 dabar leidžia naudotis dinaminėmis UCS koordinačių sistemomis kreivuose paviršiuose. Skirtingai nei kitose CAD sistemose, DUCS daugiau nėra ribota tik plokštiems paviršiams.

Naujas 3dOsMode kintamasis kontroliuoja įvairias 3D kietakūnių objektų geometrines traukas. Kartu su BricsCAD 3D parametrinėmis sąvaržomis, ši nauja funkcija yra naudinga konstruojant ir redaguojant 3D kietakūnius modelius.

SectionPlane ir BimSection objektai papildyti nauju Clip Display statuso funkcionalumu.


Kaina ir prieinamumas

BricsCAD V16.2 yra nemokamas atnaujinimas mūsų naudotojams ir prieinama daugelyje kalbų Windows, Mac ir Linux operacinėse sistemose.Anglišką Windows versiją galite parsisiųsti jau dabar. Kitos kalbos ir platformos bus paruoštos naudojimui artimiausiu laiku. Parsisiųskite nemokamai www.bricsys.com/bricscad pilną 30-ies dienų Platinum funkcionalumo bandomąją versiją.

Su BricsCAD gaunate daugiau už žemesnę kainą. BricsCAD V16 kaina prasideda nuo €450/$550. Kitos versijos ir papildiniai siūlo lakštinio metalo projektavimą, BIM ir 3D duomenų apsikeitimo funkcionalumą .dwg formato aplinkoje.

Jeigu norite sužinoti daugiau, prašome apsilankyti BricsCAD V16 puslapyje www.bricsys.com.