Naujienos

Rodyti visas naujienas

2016-01-06

BricsCAD V16 veikia Windows, OS X, o dabar jau ir Linux

Bricsys praneša, kad BricsCAD V16 veikia Windows, OS X, o dabar jau ir Linux. Inovatyvi CAD sistema įgalina 2D braižymą, 3D modeliavimą, lakštinio metalo projektavimą ir architektūrinį BIM - viskas viename standartiniame .dwg failo formate.

Gentas, Belgija: 2016 m. sausio mėn. 6 d. - Bricsys praneša, kad BricsCAD V16 veikia Windows, OS X, o dabar jau ir Linux. Inovatyvi CAD sistema įgalina 2D braižymą, 3D modeliavimą, lakštinio metalo projektavimą ir architektūrinį BIM - viskas viename standartiniame .dwg failo formate.

Naujos 2D ir 3D V16 funkcijos

BricsCAD V16 ženkliai išplėstas unikalaus Quad kursoriaus funkcionalumas dabar jau leidžia ne tik redaguoti objektus, bet ir juos kurti. Quad V16 yra lengvai pritaikomas.

Naudotojai gali greičiau braižyti su naujomis dinaminių asociatyvių masyvų funkcijomis, kurios kuria ir redaguoja linijinius, stačiakampius, polinius, 3D masyvus ir masyvus išilgai tako. Taip pat, objektams ir sluoksniams gali būti pritaikytas skaidrumas ekrane bei spausdinant. Tekstas praplėstas daugiastulpeliniais paragrafais ir trupmeninėmis frakcijomis.

Dabar žemėlapius galima įterpti į brėžinį tiesiai iš kartografinių tinklo tarnybų, tiksliai pagal geografines koordinates.

BricsCAD V16 išplėtė 3D objektų kūrimą iki 3D paviršių, kuriuos galima redaguoti kaip ir 3D kietakūnius, įskaitant ir importuotus iš kitų CAD programų. Nauja laida importuoja ir sutvarko surinkimus iš tokių MCAD programų kaip Solidworks ir Inventor; taip pat importuojas 3D modelius iš populiaraus konceptinio modeliavimo įrankio SketchUp ir BIM duomenis iš IFC failų.

BricsCAD BIM (statinio informacinis modeliavimas) architektūriniam projektavimui sinchronizuoja 3D modelius su 2D pjūviais, planais ir detalėmis, skaito ir saugo IFC failus iš kitų BIM sistemų. Visos statybinės medžiagos ir kompozitai BIM duomenų bazėje yra pasiekiami per įtaisomą BIM panelį. BricsCAD V16 kuria kambarių objektus, kuriuos riboja sienų objektai. Pasirinkite langus ir duris iš bibliotekos arba kurkite savo, nustatydami parametrus savybių panelyje.

Perkurtos brėžinių generavimo funkcijos leidžia greitai generuoti 2D brėžinius, detales, pjūvius ir brėžinių rinkinius iš 3D, BIM ir lakštinio metalo modelių.

BricsCAD lakštinis metalas

BricsCAD V16 lakštinio metalo funkcijos tapo pasirenkamu plėtiniu. Naujos V16 funkcijos apima automatinį savybių spalvinimą, sklandžias jungtis ir papildomas jungčių bei kampų reljefų formas. Naujos automatizavimo galimybės leidžia naudotojams greitai kurti skirtingo dydžio lakštinio metalo gaminio šeimos detales. CAM sistemų palaikymas išplėstas į CYBELEC ir DELEM.

Kaina ir versijos

Angliška BricsCAD V16 Linux versija išleista šiandien. Kitos kalbos ir platformos bus paruoštos per ateinančias savaites. Nemokama bandomoji 30-ies dienų versija suteikia galimybę išbandyti visas Platinum versijos galimybes.

Su BricsCAD gaunate daugiau už žemesnę kainą. BricsCAD V16 Classic versijos kaina prasideda nuo €410. Kitos versijos ir papildomi sprendiniai siūlo lakštinio metalo ir BIM projektavimą bei 3D duomenų apsikeitimą - viskas veikia .dwg formatu.