Redakcja

Pokaż wszystkie wiadomości

2015-02-25

BricsCAD V15 dla Linux jest już dostępny

BricsCAD V15 jest już dostępne na wszystkie trzy platformy oferując znany użytkownikom interfejs, bezpośrednie i parametryczne modelowanie 3D - wszystko w formacie plików .dwg. Multi-platformowa licencja pozwala użytkownikom uruchamiać BricsCAD'a V15 na Windows, OS X a teraz także na Linux

Gent, Belgia: 20 Lipca, 2015 - BricsCAD V15 jest teraz dostępny na wszystkie 3 platformy i oferuje multi-platformowe licencjionowanie, znany interfejs, bezpośrednie i parametryczne modelowanie 3D. Wszystko w formacie pliku .dwg. BricsCAD V15 dla Linux łączy inteligencje modelowania bezpośredniego 3D z zaawansowanym projektowaniem 2D. BricsCAD bardziej niż kiedykolwiek jest PRAWDZIWYM wyborem.

Multi-platformowa licencja
Licencja BricsCAD V15 jest multi-plaformowa. Oznacza to, że użytkownik może wybrać, na jakiej platformie uruchomi BricsCAD'a: na Mac, Windows czy Linux. BricsCAD oferuje niemalże identyczne funkcje na wszystkich trzech platformach.

Znajomy interface Użytkownika
Interface BricsCAD wygląda znajomo. Oferuje potężne funkcje które już znasz zawarte w przejrzystym i spójnym środowisku.

Dzięki swej unikalności kontekstowego menu QUAD, jesteś szybszy i bardziej wydajny w tworzeniu rysunków technicznych, modeli 3D, i arkuszy. Aby w prosty sposób poruszać się po rysunkach, V15 dodaje interface wstążkowy oraz widget Patrz Od.

Modelowanie bezpośrednie 3D w rodzimym formacie .dwg
Inaczej niż w większości innych platform, BricsCAD oferuje Ci modelowanie bezpośrednie 3D oraz zespoły w rodzimym formacie .dwg. Możesz hierarchicznie łączyć komponenty w modelu 3D a następnie renderować je bardziej realistycznie dzięki 600 nowym materiałom zawartym w BricsCAD V15.

Dostępnu Już Teraz, Pobierz Za Darmo
Wersja BricsCAD V15 ma Linux jest dostępna już dziś. Darmowa wersja do pobrania zawiera 30 dniową wersję próbną BricsCAD. Różne edycje BricsCAD oferują rozwiązania dla projektowania Arkuszy Blach oraz planowania BIM.

Z BricsCAD dostajesz więcej płacąc mniej.