Redakcja

Pokaż wszystkie wiadomości

2014-10-28

BricsCAD® V15, Bardziej Niż Kiedykolwiek, Daje PRAWDZIWY Wybór dla .dwg

Jako potężna platforma CAD z funkcjami znanymi z rodzimych aplikacji .dwg, BricsCAD V15 łączy inteligencje modelowania bezpośredniego 3D z zaawansowanym projektowaniem 2D na Windows, Linux a wkrótce także Mac. Angielska wersja BricsCAD V15 jest dostępna już dziś.

Znajomy interface
Interface BricsCAD wygląda znajomo. Oferuje potężne funkcje które już znasz zawarte w przejrzystym i spójnym środowisku. Dzięki swej unikalności kontekstowego menu QUAD, jesteś szybszy i bardziej wydajny w tworzeniu rysunków technicznych, modeli 3D, i arkuszy. Aby w prosty sposób poruszać się po rysunkach, V15 dodaje interface wstążkowy oraz widget Patrz Od.

Modelowanie bezpośrednie 3D w rodzimym formacie .dwg.
Inaczej niż w większości innych platform, BricsCAD oferuje Ci modelowanie bezpośrednie 3D oraz zespoły w rodzimym formacie .dwg. Możesz hierarchicznie łączyć komponenty w modelu 3D a następnie renderować je bardziej realistycznie dzięki 600 nowym materiałom zawartym w BricsCAD V15.

Zewnętrzne aplikacje
Przyjazne stosunki Bricsys z deweloperami zewnętrznych aplikacji oznaczają, że masz dostęp do ponad 400 aplikacji napisanych na BricsCAD. Rozbudowana platforma rozwoju BricsCAD pozwala na dostosowanie aplikacji opartych na AutoCAD® bez konieczności modyfikowania kodu źródłowego.

Darmowe pobranie dostępne już dziś
Angielska wersja BricsCAD V15 jest dostępna już dziś. Darmowa wersja do pobrania zawiera 30 dniową wersję próbną BricsCAD. Różne edycje BricsCAD oferują rozwiązania dla projektowania Arkuszy Blach, planowania BIM oraz wymiany danych 3D. Z BricsCAD dostajesz więcej płacąc mniej.

BricsCAD, bardziej niż kiedykolwiek jest PRAWDZIWYM wyborem.