Redakcja

Pokaż wszystkie wiadomości

2014-05-12

BricsCAD Wspiera Teraz Myszy 3D frimy 3DConnexion

BricsCAD wspiera myszy 3D firmy 3DConnexion. Są to wiodące manipulatory 3D dla inżynierów, architektów oraz specjalistów 3D. BricsCAD, który oferuje wszystkie znane funkcjonalności CAD .dwg oraz modelowanie bezpośrednie 3D, teraz staje się jeszcze potężniejszy. Użytkownik może jednocześnie przesuwać, przybliżać oraz obracać obiekt 2D i 3D podczas gdy standardowa mysz jest wolna do wyboru funkcji na częściach modelu.

Ghent, Belgia i Merrimack, NH, USA – 12 Maj, 2014

BricsCAD wspiera teraz myszy 3D firmy 3Dconnexion, wiodące manipulatory 3D dla inżynierów, architektów oraz specjalistów 3D. BricsCAD, który oferuje wszystkie znane funkcjonalności CAD .dwg oraz modelowanie bezpośrednie 3D, teraz staje się jeszcze potężniejszy. Użytkownik może jednocześnie przesuwać, przybliżać oraz obracać obiekt 2D i 3D podczas gdy standardowa mysz jest wolna do wyboru funkcji na częściach modelu.

Najważniejsze korzyści integracji BricsCAD'a z myszą 3D:

  • Inteligentna Nawigacja 3D — Mysz 3D automatycznie podąża za punktem, by w sposób ciągły określać optymalny środek obrotu. W połączeniu z opatentowanymi 6-cioma stopniami swobody nawigacji, użytkownik korzysta z najbardziej naturalnej nawigacji 3D jaka kiedykolwiek powstała.
  • Wiele Trybów Nawigacji 3D — W tym tryby Obiekt, Helikopter, Kamera i Cel, pozwalające użytkownikowi dostosować doświadczenia z myszą 3D do ich stylu pracy.
  • Tryb Nawigacji 2D — Myszy 3D firmy 3Dconnexion 3D przynosi korzyści również w rysunkach 2D oprogramowania BricsCAD pozwalając użytkownikom na jednoczesne powiększanie i przesuwanie arkusza roboczego.

"Cieszymy się, że możemy zaprezentować Mysz 3D firmy 3Dconnexion wspieraną przez BricsCAD," mówi Erik De Keyser, CEO w Bricsys. “Dostarczyliśmy bogatą integrację myszy 3D, która wprowadza prostą i intuicyjną nawigację w pracy w 2D i 3D, uzupełniając nasz cel, by umożliwić modelowanie i projektowanie z niespotykaną dotąd prędkością."

BricsCAD wspiera całą linię myszy 3D firmy 3Dconnexion, w tym nową 3Dconnexion SpaceMouse Wireless, Pierwszą na świecie bezprzewodową mysz 3D.

Erik De Keyser mówi: “urządzenia 3Dconnexion dają użytkownikowi możliwość do nawigacji w świecie 3D z większą precyzją, prędkością oraz poprawioną efektywnością projektu oraz samego projektowania. Jesteśmy zachwyceni wiedząc, że wprowadziliśmy tą funkcjonalność do BricsCAD'a V14.”

O 3Dconnexion

Myszy 3D firmy 3Dconnexion rewolucjonizują sposób w jaki ludzie pracują z aplikacjami 3D, wprowadzając bardziej naturalny oraz intuicyjny sposób oddziaływania z wirtualnymi elementami 3D. Myszy 3Dconnexion oferują intuicyjny, zbalansowany i kooperatywny styl pracy, którego rezultatem jest wzrost produktywności i kreatywności oraz zwiększony komfort.

Wspierane przez najpopularniejsze i najpotężniejsze dziś aplikacje 3D, nagradzane myszy 3D 3Dconnexion służą w wielu branżach i są wykorzystywane przez inżynierów, projektantów, architektów i artystów na całym świecie. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami dotyczącymi rozwoju firmy poprzez 3Dconnexion blog, Facebook oraz Twitter.