Redakce

Zobrazit všechny novinky

27.4.2015

Bricsys vydává BricsCAD V15.2 jako bezplatnou aktualizaci zahrnující nové funkce a vylepšení

K dispozici je ke stažení od dnešního dne, verze 15.2 je upgrade, který nabízí nové funkce a vylepšené vlastnosti. Nové vydání zahrnuje následující vylepšení.

Kreslení pomocí nástroje Quad

Funkce unikátního nástroje Quad™ je rozšířena i pro možnost kreslení nových entit. Uživatelé nyní mohou po stisknutí pravého tlačítka nástrojem Quad nejen editovat vložené entity, ale vkládat do výkresu i nové.

Web Map Service

Nástroj Map Connect přesně vkládá mapy do výkresu pomocí připojení přes službu webových map. Pro stažení rastrových souborů lze vybrat jednu nebo více datových vrstev; uživatel může specifikovat rozlišení a počet dílů do kterých budou data rozdělena. Deset naposledy použitých spojení jsou ukládána pro další relace. Dialog Zeměpisná poloha byl přepracován tak, že uživatelé mohou definovat a ukládat data o zeměpisné poloze do výkresů.

Další funkce

Verze 15.2 nabízí uživatelům mimo jiné, následující vylepšení:

  • Nyní lze editovat plochy těles vytvořených ze spline
  • Odsazení s náhledem ploch těles, jakož i zjištěných hranic.
  • Import 3D dat ze souborů BIM a SketchUp
  • Dialog pro nastavení vlastností zlomku v odstavcovém textu
  • Podpora fototometrických souborů IES a světel stylu web
  • Automatické dokončování příkazů při hledání řetězce uvnitř textu

Cena a dostupnost

Tato nová aktualizace je zdarma. Všichni uživatelé BricsCAD s licencí V15 si mohou stáhnout tento významný upgrade zdarma z webu Bricsys.

Noví uživatelé si mohou vyzkoušet BricsCAD pro Windows, Linux, a Mac po dobu 30 dnů zcela zdarma stažením instalace z www.bricsys.com. Úplný seznam změn naleznete v dokumentu Poznámky k vydání na webu Bricsys na adrese www.bricsys.com/common/releasenotes.jsp.