Redakce

Zobrazit všechny novinky

25.2.2015

BricsCAD V15 pro Linux je k dispozici

BricsCAD V15 je nyní k dispozici na všech třech platformách a je propojením inteligence přímého 3D modelování a pokročilého 2D kreslení, nativně využívající formát DWG. Licence BricsCADu V15 jsou multiplatformní, takže BricsCAD můžete provozovat také pod Windows, OS X a nyní také pod Linuxem

Gent, Belgium: 25 února, 2015 - BricsCAD V15 je nyní k dispozici na všech třech platformách, umožňuje licencování napříč platformami, nabízí známé funkce ve srozumitelném a konzistentním uživatelském prostředí a 3D přímé a parametrické modelování – nativně využívající formát DWG. BricsCAD V15 pro Linux je propojením inteligence přímého 3D modelování a pokročilého 2D kreslení. BricsCAD je, nyní více než kdy jindy, tou správnou volbou.

Licencování napříč platformami
Tak jako BricsCAD V15 i licenční klíče jsou multi-platformní. Toto řešení umožňuje uživatelům provozování BricsCADu pod systémy Linux, Windows nebo OS X Mac. Uživatelé si také mohou tímto řešením BricsCAD vyzkoušet na různých platformách. Na všech třech platformách BricsCAD obsahuje všechny obvyklé nástroje.

Známé uživatelské rozhraní
V BricsCADu se budete hned cítit jako doma. BricsCAD nabízí známé funkce ve srozumitelném a konzistentním uživatelském prostředí.

Unikátní kontextový ovladač Quad umožňuje dosáhnout vyšší rychlosti rychlosti a přesnosti při vytváření technických výkresů, 3D modelů a rozvržení. Pro snazší zacházení s výkresy je ve V15 k dispozici rozhraní s pásem karet a ovladač směru pohledu.

Přímé 3D modelování nativně ve formátu .dwg
Na rozdíl od jiných platforem, BricsCAD nabízí přímé 3D modelování nativně ve formátu .dwg. Komponenty Vašich 3D modelů můžete organizovat do přehledných hierarchických struktur.
Se 600 novými materiálovými texturami společnosti RedWay integrovanými v BricsCADu V15 je možné dosáhnout mnohem realističtější vizualizace.

K dispozici již nyní, bezplatná zkušební verze
Linux verze BricsCAD V15 je již k dispozici. Bezplatná zkušební verze umožňuje 30-ti denní zkoušení. Ceny začínají na €410/$520 za edici Classic. Vyšší verze BricsCADu obsahují nástroje pro navrhování plechových dílů a BIM.

S BricsCADem získáte více možností za méně peněz.