Redakce

Zobrazit všechny novinky

28.10.2014

BricsCAD® V15, více než dříve správná volba pro formát .dwg

BricsCAD® V15 je propojením inteligence přímého 3D modelování a pokročilého 2D kreslení v mocnou CAD platformu nativně využívající formát DWG, která je k dispozici pro Windows, Linux a brzy též pro Mac. Anglická verze BricsCADu V15 je k dispozici již nyní.

Známé uživatelské prostředí
V BricsCADu se budete hned cítit jako doma. BricsCAD nabízí známé funkce ve srozumitelném a konzistentním uživatelském prostředí. Unikátní kontextový ovladač Quad umožňuje dosáhnout vyšší rychlosti rychlosti a přesnosti při vytváření technických výkresů, 3D modelů a rozvržení. Pro snazší zacházení s výkresy je ve V15 k dispozici rozhraní s pásem karet a ovladač směru pohledu.

Přímé 3D modelování nativně ve formátu .dwg.
Na rozdíl od jiných platforem, BricsCAD nabízí přímé 3D modelování nativně ve formátu .dwg. Komponenty Vašich 3D modelů můžete organizovat do přehledných hierarchických struktur. Se 600 novými materiálovými texturami společnosti RedWay integrovanými v BricsCADu V15 je možné dosáhnout mnohem realističtější vizualizace.

Aplikace třetích stran
Úzká spolupráce Bricsys s vývojáři třetích stran umožňuje uživatelům přístup k více než 400 aplikacím běžícím nad BricsCADem. Díky kompatibilnímu aplikačnímu rozhraní je možné aplikace pro AutoCAD® spouštět v BricsCADu bez modifikace jejich zdrojového kódu.

K dispozici již nyní, bezplatná zkušební verze
Anglická verze BricsCADu V15 je již k dispozici. Bezplatná zkušební verze umožňuje 30-ti denní zkoušení. Ceny začínají na €410/$520. Vyšší verze BricsCADu obsahují nástroje pro navrhování plechových dílů, BIM a výměnu 3D dat. S BricsCADem získáte více možností za méně peněz.

Více než kdykoli dříve je BricsCAD tou správnou volbou.