Naujienos

Rodyti visas naujienas

2019-12-19

BricsCAD® BIM palaiko BIMcollab laidų valdymo ekosistemą

Bricsys® ir BIMcollab džiaugiasi galėdami pranešti apie BIMcollab BIM bendradarbiavimo formato (BCF) plėtinių programavimo sąsajos (API) integravimą į BricsCAD® BIM V20. Naujas BCF panelis BricsCAD BIM programoje leidžia vartotojams prisijungti prie BIMcollab platformos per šią atvirą API. Prisijungimo panelis leidžia vartotojams peržiūrėti, atverti ir valdytie BIM modelių laidas tiesiogiai iš BricsCAD BIM aplinkos, tiesiogiai dirbant su BIM modeliu.

BIMcollab neseniai išleido atvirą BCF API. Ji pagrįsta atvirais BuildingSMART standartais, kad palengvintų efektyvų ryšį tarp įvairių BIM įrankių ir procesų. Bricsys didžiuojasi galėdama pristatyti vieną pirmųjų programinės įrangos produktų, kurie naudoją BCF API jungčiai su BIMcollab platforma.

Naudojantis paneliu, BricsCAD BIM naudotojas gali pasirinkti laidą ir automatiškai parinkti atitinkamus modelio elementus. Šis procesas leidžia efektyviai bendradarbiauti projektavimo klausimais be rūpesčių, kuriuos sukelia el.laiškų ir prisegtukų siuntinėjimas tradiciniais komunikavimo kanalais. Naudotojai taip pat gali komentuoti modelius, saugomus BIMcollab serveryje ir keisti pranešimų apie laidas būklę.

Daugiau apie BIM bendradarbiavimo formato (BCF) panelį →Apie Bricsys NV

Bricsys® kuria BricsCAD® žmonėms, kurie kuria daiktus. Jau du dešimtmečius mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas ekonomiškos automatizuoto projektavimo (CAD), pastatų informacinio modeliavimo (BIM) ir bendrųjų duomenų aplinkos (CDE) programiniams produktams. Dabar, būdami globalaus technologijų giganto Hexagon AB dalimi, mes stipriname savo įsipareigojimą pakelti jūsų projektavimo procesą į aukštesnį lygį. Mūsų tikslas: padėti klientams pasiekti daugiau, greičiau ir pigiau.

Apie BIMcollab

BIMcollab yra BIM laidų valdymo sistema debesyse, siūlanti platų bendradarbiavimo priedų rinkinį visiems populiariems BIM įrankiams. Dalis jos galingos ekosistemos yra BIMcollab ZOOM, nemokama modelių peržiūros programa informacijos trūkumų, problemų pranešimui ir sprendinių patikrinimui. BIM komandų susijungimas per BIMcollab debesų sprendinius ženkliai sumažina laiko sąnaudas komunikavime dėl laidų projektavimo metu ir padeda gerinti modelio kokybę: mažiau klaidų statybos metu, mažesnės sąnaudos.