Naujienos

Rodyti visas naujienas

2019-11-21

BricsCAD® BIM V20 integruoja Enscape™ atvaizdavimą realiu laiku

Bricsys®, Hexagon kompanija, anonsuoja Enscape™ architektūrinio atvaizdavimo integravimą į BricsCAD® BIM V20, sukuriant pasaulinės klasės vizualizavimo galimybes. Šis integravimas leidžia BricsCAD® BIM naudotojams kurti BIM modelių fotorealistinius atvaizdavimus realiu laiku. Vienu mygtuko paspaudimu galite paleisti Enscape™, vaikščioti po atvaizduotą projektą ir jaustis taip, lyg jau viskas būtų pastatyta.

"Enscape aukštos kokybės atvaizdavimas realiu laiku yra integruotas į BIM projektavimo procesą. Nereikia specialių žinių naudojimuisi ir pakanka mygtuko paspaudimo, kad pakelti BIM duomenis į aukštesnį lygį. Integravimas su Enscape taupys architektų, dizainerių ir inžinierių laiką modelių peržiūrai ir padės jiems įtaigius pristatymus klientams," pakomentavo Tiemen Strobbe, Bricsys® BIM produkto savininkas.

Enscape™ / BricsCAD® BIM integravimas leidžia vizualizuoti BricsCAD® BIM modelius bet kuriuo jų kūrimo metu, kad padėtų įvertinti įvairias projektavimo galimybes. Kai jau esate pasiruošę pristatyti projektus klientams, nereikia pakrauti jų į debesis ar eksportuoti į kitas programas. Pakeitimai atlikti su BricsCAD® BIM, nedelsiant yra atvaizduojami Enscape™, suteikia galimybę klientams pateikti atsiliepimus realiu laiku.

"Partnerystė su Bricsys yra puiki galimybė suteikti Enscape privalumus plačiai AEC pramonės auditorijai ir už jos ribų. Enscape puikiai tinka BricsCAD vizualizacijos rinkiniui ir leidžia vartotojams ženkliai pagreitinti jų projektavimo ir sprendimų priėmimo procesus.", sako Jonathan Knöfel, Enscape™ klientų tarnybos VP.

Enscape™ atvaizdavimas yra galingas vizualizavimo realiu laiku įrankis, kurį mūsų naujos plėtinių parduotuvės dėka, galite įsigyti tiesiai iš BricsCAD®. Sužinokite daugiau apie BricsCAD® BIM ir Enscape™ čia.