Naujienos

Rodyti visas naujienas

2019-10-29

BricsCAD® BIM V20 išleista

Šioje penktoje laidoje, BricsCAD® BIM V20 buvo ženkliai patobulintas mūsų kietakūniais objektais pagrįstas procesas - nuo koncepcijos iki dokumentacijos, leidžiantis su CAD tikslumu kurti pastatų informacinius modelius, rekordiniu greičiu. BricsCAD® BIM turi galimybę nuolat didinti detalumo lygį (LOD), todėl leidžia pradėti 3D ir likti 3D viso projektavimo proceso metu. Vėliau galite pasitelkti pasaulinės klasės BricsCAD anotavimo įrankius, kad galėtumėte greitai paruošti statybos ar gamybos dokumentus.

BIMSTAIR ir AUTOMATCH


BricsCAD® BIM V20 pristato daug naujų, laiką taupančių procesų, kurie gali automatizuoti ir pagreitinti nuoseklų jūsų BIM LOD lygio didinimą. Naujas BIMSTAIR parametrinis laiptų generatorius padeda sukurti detalizuotus laiptų vaizdus. AUTOMATCH įrankis leidžia kopijuoti kompozitus ir detales turimame BIM automatiškai.


Enscape 3D integracija


Kad pateiktume pasaulinio lygio vizualizacijos galimybes, buvo sukurta integracija su Enscape3D, kuri leidžia atlikti vizualizacijas ir pasivaikščiojimus jūsų BIM modelyje realiu laiku, bet kuriame modeliavimo etape. Enscape greitaveika puikiai papildo BricsCAD® BIM galimybes. Su V20, Enscape atvaizdavimo programą bus galima įsigyti tiesiai iš BricsCAD®, per mūsų naują el.parduotuvės integraciją.


Grasshopper jungtis


Spartėjant perėjimui iš „BIM, kaip dizaino fiksavimo įrankio“ į „BIM, kaip projektavimo įrankį“, pereinama prie algoritminio projektavimo. Mes didžiuodamiesi pranešame apie gilų Robert McNeel & Associates „Rhino 3D“ modeliuotojo integravimą į „BricsCAD® BIM V20“, kuris sukuria dvipusį ryšį su jų „Grasshopper“ algoritminio projektavimo sistema. „BricsCAD® BIM ir Grasshopper“ jungtis yra laisvai prieinama „Rhino Inside GitHub“ saugykloje. Ši jungtis leidžia visapusiškai pritaikyti programas, skirtas „Rhino“ - daugiau nei 500 papildomų programų, dabar galinčių dirbti ir su „BricsCAD® BIM“.


BCF panelis ir IFC 4.0 palaikymas


Kaip aktyvus Building Smart organizacijos narys, Bricsys integravo BIM bendradarbiavimo formato (BCF) panelį į BricsCAD® BIM V20. Panelis perduoda tekstinę informaciją, ekranvaizdžius ir kitą informaciją IFC modelio lygyje, kad padėtų projekto komandoms bendradarbiauti projektavimo ir projekto dokumentavimo etapuose. BCF panelis pagrįstas Open BIM bendradarbiavimo formato standartu. Taip pat, BricsCAD® BIM V20 branduolio duombazės formatas buvo patobulintas, kad pilnai palaikytų IFC 4.0 standartą duomenų ir geometrijos importui bei eksportui.


"BricsCAD® V20 sąveikai skiriamas didžiulis dėmesys. Su IFC4 ir BCF galimybėmis, BricsCAD® BIM gali bendrauti su kita programine įranga. Dabar Bricsys ekosistema suteikia prieigą prie daugybės trečiųjų šalių plėtinių, veikiančių BricsCAD BIM aplinkoje, bet kurioje srityje", pakomentavo Tiemen Strobbe, BricsCAD® BIM produkto savininkas.


Norėdami sužinoti daugiau apie BricsCAD® BIM V20, aplankykite https://www.bricsys.com/bim