Naujienos

Rodyti visas naujienas

2019-10-28

BricsCAD® V20 formuoja pažangų braižymo, mechaninio projektavimo ir BIM procesą

Patobulinta naujais efektyviais įrankiais ir DI valdomais procesais, BricsCAD® V20 formuoja pažangų braižymo, mechaninio projektavimo ir pastatų informacinio modeliavimo (BIM) procesą. Aptarnaujant skirtingas vertikalias rinkas, su viena geriausia klasėje DWG pagrindo platforma, BricsCAD® atlieka tai, ką gali geriausiai.

Mūsų plėtros sparta suteikia jums neprilygstamą CAD programinės įrangos vertės pasiūlymą. BricsCAD® yra greita, pažįstama ir tuo pat metu futuristiška programinė įranga. BricsCAD®, pasižymi puikia greitaveika, jau pažįstamais įrankiais ir mašinų mokymųsi, suteikia viską, ko reikia ir mažesnėmis sąnaudomis, nei galite įsivaizduoti.

Heidi Hewett, BricsCAD® produkto savininkė, pakomentavo: "Mes susitikome su CAD vartotojais visame pasaulyje, kad sužinotume, kas jums yra svarbiausia CAD programoje. Nuo modernios sąsajos iki intelektualių produktyvumo įrankių, BricsCAD® V20 yra sukurta padėti jums dirbti greičiau ir protingiau, o ne sunkiau!"

Tamsi vartotojo aplinka, išplečiami paneliai, Starto skirtukas

Jūs to prašėte, mes - įvykdėme. BricsCAD® V20 galite perjungti iš klasikinės šviesios vartotojo aplinkos į naują tamsią VA vienu paspaudimu. Nauji išplečiami paneliai, nuoseklios ir pažįstamos darbo erdvės ir naujas BricsCAD Starto skirtukas pagreitins jūsų projektavimo užduotis.

Produktyvumo įrankiai

Nauji ir patobulinti produktyvumo įrankiai, tokie kaip išmanusis kopijavimas ir pavertimas į blokus, naudoja pažangų DI ir mašinų mokymąsi, kad automatizuotų pasikartojančias, daugiapakopes operacijas geometrijos kopijavimui ir objektų pavertimui į blokus. 

Nauji Civil modeliavimo įrankiai

Pasinaudojant mūsų geometrijos žiniomis, BricsCAD® V20 siūlo išplėstinius modeliavimo procesus TIN paviršių kūrimui ir redagavimui, aikštelėms ir ašims. Dabar galite kurti, vizualizuoti ir analizuoti civilinės inžinerijos projektus realiu laiku, su puikia greitaveika ir CAD tikslumu. Kas geriausia? Kad peržiūrėti ir analizuoti Civil geometriją, nereikalingi objektų įgalintojai. Šis naujas funkcionalumas papildytas turtinga API, kuri leis Bricsys kolektyvo partneriams kurti galingus analizės įrankius civilinės inžinerijos projektams.

"Naujas DI ir Civil funkcionalumas keičia supratimą, ką galima atlikti su DWG CAD, už kainą, kuri mūsų klientams patiks," pažymėjo Bricsys įgyvendinimo direktorius ir CAD valdymo guru Robert Green. “Mes ir toliau siūlome savo klientams realų pasirinkimą su mūsų licencijavimo modeliu – nuoma ar nuolatinė licencija, tai yra jūsų pasirinkimas."

Bricsys 24/7® Panelis

Mes suteikiame Bricsys 24/7® bendradarbiavimo galią BricsCAD® V20 produktų šeimai. Glaudžiai integruota su BricsCAD® V20, Bricsys 24/7 apjungia debesų saugyklą su CAD galimybėmis, kad supaprastinti ir patobulinti projektavimo komandos narių bendradarbiavimą.

Tinklo programos vartotojo sąsaja buvo ne tik pertvarkyta, bet ir iš naujo sukurta, panaudojant naujausias technologijas, todėl dabar programos veikimas bus greitesnis ir sklandesnis. V20 versijoje pristatome savo 24/7 programėlę, skirtą iOS ir Android įrenginiams. Turėdami tiesioginį ryšį su projektavimo komanda, kad ir kur būtumėte, galite paspartinti patikrinimą bet kurioje vietoje ir per rekordiškai trumpą laiką. Geriausia, kad naujos Bricsys 24 / 7® Free funkcijos ir saugykla debesyje yra pristatomos visiems BricsCAD® palaikymo klientams be papildomų mokesčių.

Frederik Van Hoyweghen, Bricsys 24/7® produkto savininkas, pakomentavo: "Jaučiu, kad atlikome didžiulį šuolį, perkurdami 24/7. Mes išlaikėme paprastumą ir intuityvumą, tuo pačiu užtikrindami, kad mūsų pažangūs vartotojai turėtų reikiamą lankstumą. Žadėjome, kad bus gerų dalykų, ir aš džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad turime tikrą bendradarbiavimo sprendimą, kurį galime pasiūlyti savo klientams.”

Bricsys 24/7® yra mūsų SaaS vieningų duomenų aplinka (CDE). Ji naudojama valdant kasdieninius didelės apimties statybinių gaminių ir statybos procesų dokumentus, maršrutus ir ryšius. Bricsys 24/7 jau daugiau nei dešimtmetį naudoja šimtai tūkstančių Europos Beneliukso regiono vartotojų.

BricsCAD® V20 siūlo daug daugiau, nei čia galime aprašyti. Apsilankykite www.bricsys.com ir sužinokite daugiau apie naujausią BricsCAD® versiją.