Naujienos

Rodyti visas naujienas

2017-06-02

Bricsys 2017 konferencija

Mes ruošiamės Bricsys 2017 konferencijai Paryžiuje (Prancūzija) ir norime pasidžiaugti, kad šiemet konferencija bus kitokia nei anksčiau. Taigi, nesvarbu ar dar niekada nedalyvavote, ar buvote su mumis visą laiką - pažymėkite savo kalendoriuose spalio 25 dieną ir suplanuokite prisijungti prie mūsų Paryžiuje bei susipažinti su .dwg ateitimi!

Bricsys 2017 konferencija

Bricsys konferencija vyks Carrousel du Louvre, Paryžiuje, Prancūzijoje 2017 m. spalio 25 d. Anksčiau mūsų konferencijose dalyvaudavo tik mūsų partneriai ir programų kūrėjai. 2017 m. pakeisime šį formatą. BricsCAD vartotojų skaičius ženkliai išaugo per pastaruosius penkiolika metų. Švęsti kartu mes kviečiame į konferenciją visus, kurie naudoja kompiuterinio projektavimo įrankius!


Pasiruoškite dienai, orientuotai į CAD technologijų ateities pristatymą. Dalyvausite pranešimuose apie projektavimą debesyse, .dwg suderinamumą ir dirbtinio intelekto įgyvendinimą CAD netolimoje ateityje. Mūsų specialistai taip pat pristatys Pastatų informacinį modeliavimą, 3D tiesioginį modeliavimą, mechaninį projektavimą ir dar daug, daug daugiau...


Bricsys 2017 konferencija yra puiki vieta sužinoti apie BricsCAD naujienas ir mūsų partnerių produktus. Atvykite, prisijunkite prie bendruomenės ir susitikite su mūsų geriausių plėtinių kūrėjais. Konferencija taip pat yra puiki vieta užmegzti vertingus ryšius su kitais CAD specialistais. Dar geriau, turėsite galimybę užmegzti šiuos ryšius mėgaudamiesi puikia Paryžiaus virtuve ir gėrimais. Ir žinoma, klasikiniu Bricsys stiliumi įvyks neįtikėtinas vakarėlis!


Mes labai norime susitikti su jumis Paryžiuje!

Registruokitės dabar ir įsigykite ankstyvąjį bilietą už €95. Po 2017 m. liepos 16 d., bilieto kaina kils iki €150. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite bricsys.com/conference/.