Naujienos

Rodyti visas naujienas

2016-12-20

Bricsys prisijungia prie buildingSMART, kad suteiktų .dwg bendruomenei prieigą prie didžiulio BIM potencialo

Bricsys ne tik atitinka IFC sertifikavimo reikalavimus, tačiau tapo ir tarptautiniu Building Smart Ltd. nariu. Bricsys tvirtai tiki „atvirų duomenų“ principu.

Mūsų tikslas visada buvo sukurti naują intuityvų BIM sprendinį, kuriame pradinėje projekto stadijoje sukurtas modelis galėtų būti naudojamas iki pat projekto išleidimo. Viso šio proceso metu vartotojai gali nuolatos papildyti reikiamus duomenis ir generuoti reikiamus dokumentus bei ataskaitas: 2D planus ir pjūvius, mazgus, medžiagų žiniaraščius ir pan.

Glaudi integracija su Chapoo modelių serverio sprendiniu leidžia projekto komandoms bendradarbiauti. Chapoo sinchronizuoja duomenis pagal vartotojų poreikius. Integruota 3D peržiūros programa leidžia peržiūrėti naujausius projekto geometrinius atnaujinimus bei duomenis ir jų sąsajas.

Mes ne tik atitinkame IFC sertifikavimo reikalavimus, tačiau tapome ir tarptautiniu Building Smart Ltd. nariu. Bricsys tvirtai tiki „atvirų duomenų“ principu.

Šiandien nebepriimtina pririšti vartotojus. Programinės įrangos tiekėjai turi bendradarbiauti ir pateikti reikiamą informaciją visiems projekto dalyviams. Mes jaučiame pareigą suteikti .dwg bendruomenei galimybę naudotis didžiuliu BIM potencialu.

Yra sukurta šimtai inžinerinių AEC plėtinių .dwg bazėje. Mes norime nukreipti juos į openBIM. Neseniai mes išleidome API rinkinį, kuris leidžia priartėti prie IFC sertifikavimo ir tapti openBIM dalimi. Mes ir toliau tęsime pagalbą bei plėtinių kūrėjų palaikymą. Kartu tai sustiprins ir buildingSMART sukurtų standartų naudojimą.