Naujienos

Rodyti visas naujienas

2015-11-02

BricsCAD V16 išleidžia lakštinio metalo modulį .dwg bazėje

Unikalios mūsų technologijos dėka, importuotos lakštinio metalo detalės su sklandžiomis jungtimis atpažįstamos automatiškai, jas galima perdirbti ir paruošti išklotines. BricsCAD sukuria sklandų sujungimą tarp dviejų profilių, pavyzdžiui tarp linijų ir lankų.

Gentas, Belgija: 2015 m. lapkričio mėn. 2 d. - Bricsys praneša, kad kartu su mūsų projektavimo programinės įrangos flagmanų BricsCAD V16, šiandien išleistas naujas lakštinio metalo modulis. Inovatyvi CAD sistema, kuri įgalina 3D lakštinio metalo projektavimą, architektūrinį BIM ir 2D braižymą standartiniame .dwg formate, veikia Windows, greitai bus Mac ir Linux. Nuo BricsCAD V16 lakštinio metalo funkcijos tapo atskiru moduliu.

Nauja BricsCAD Sheet Metal modulyje

Nauja BricsCAD V16 yra lakštinio metalo detalės su sklandžiomis paviršių jungtimis tarp dviejų skirtingų profilių, tokių kaip linijos, polilinijos, apskritimai, elipsės, lankai ir kreivės, kuria neturi būti lygiagretūs. Unikalios mūsų technologijos dėka, importuotos lakštinio metalo detalės su sklandžiomis jungtimis atpažįstamos automatiškai, jas galima perdirbti ir paruošti išklotines. Papildomai, BricsCAD siūlo lakštinio metalo projektuotojams naują jungties tipą - pilną užlaidą ir du naujus kampų reljefus, V-tipo ir apskritiminį.

Kad lakštinio metalo modelio tikslumą būtų galima sekti vizualiai, V16 spalvina plokštumas, lenkimus, jungtis ir kampų reljefus skirtingomis spalvomis. BricsCAD gali automatizuoti didelio skaičiaus lakštinio metalo detalių ir surinkimų paruošimo procesą per naują dedikuotą LISP API. LISP scriptai gali paruošti skirtingo dydžio tos pačios šeimos identiškas detales.

BricsCAD anksčiau eksportavo lakštinio metalo detales .dxf ar .osm formatais paruošimui CNC gamybai JETCAM ir LVD systemomis. Su V16, BricsCAD taip pat generuoja failus CYBELEC ir DELEM CAM systemoms.

Laisvos formos paviršiai

BricsCAD tiesioginio modeliavimo ir 3D sąvaržų technologija dabar gali būti pritaikyta analitiniams ir laisvos formos paviršiams. Jie gali būti lengvai kuriami nuo nulio ar importuoti ir perdirbti. Nauji deformuojamojo modeliavimo įrankiai gali būti naudojami sudėtingų formų kūrimui pernešant ir pakeičiant jų taškus ir kraštines.

Patobulintas brėžinių generavimas

Kad būtų galima ženkliai paspartinti didelio kiekio 2D vaizdų generavimą, BricsCAD V16 dabar palaiko stilius. Jie nustato pjūvių, pjūvio linijų, detaliųjų vaizdų atvaizdavimą ir simbolius.

Nauji 3D duomenų formatai

Papildomas BricsCAD Communicator modulis praplečia 3D duomenų pasikeitimą tarp pagrindinių MCAD programų ir neutralių formatų, tokių kaip CATIA, Inventor, SolidWorks, STEP ir IGES. Communicator V16 taip pat gali importuoti gaminių struktūras.
Importuojant 3D modelius, BricsCAD V16 automatiškai pataiso geometriją. Galite pakeisti ir sup[aprastinti importuotus modelius, taip pat sujungti atskirus paviršius į vieną bendrą 3D kietakūnį.

Papildomai, V16 importuoja SKP failus iš konceptinio dizaino įrankio SketchUp, taip pat ir IFC failus iš BIM programų.

Šimtai trečių šalių plėtinių

Stiprus Bricsys ir trečių šalių plėtinių kūrėjų ryšys naudotojams suteikia prieigą prie daugiau nei 400 plėtinių, veikiančių BricsCAD aplinkoje. Peržiūrėkite plėtinių katalogą tinkle www.bricsys.com/applications/.

Išplėstinė BricsCAD plėtojimo platforma palaiko devynias programavimo aplinkas, leidžiančias kūrėjams greitai perkelti plėtinius iš kitų .dwg CAD programų, paprastai be šaltinių kodo modifikavimo. Norėdami sužinoti daugiau apie 1-2-3 procesą kaip prisijungti ir perkelti jūsų plėtinius, prašome aplankyti www.bricsys.com/bricscad/developers/.

Kaina ir versijos

Naujas lakštinio metalo modulis ir BricsCAD V16 Windows versija išleisti. Kitos kalbos ir platformos bus paruoštos per ateinančias savaites. Nemokama 30-ies dienų bandomoji versija iš www.bricsys.com/sheetmetal/ suteikia galimybę išbandyti visas funkcijas.

Reikalingos BricsCAD V16 Platinum versijos kaina nuo €850. Papildomo lakštinio metalo modulio kaina €250.

Norėdami sužinoti daugiau, aplankykite BricsCAD V16 puslapį www.bricsys.com.