Naujienos

Rodyti visas naujienas

2015-04-27

Bricsys išleidžia BricsCAD V15.2 nemokamą atnaujinimą su naujomis galimybėmis ir patobulinimais

Nuo šiandien galima parsisiųsti 15.2 versiją, kuri siūlo daug naujų galimybių ir atnaujinimų. Svarbiausi atnaujinimai.

Braižymas Quad kursoriumi

Unikalaus Quad™ kursoriaus funkcionalumas papildytas objektų braižymu. Naudotojai gali pasirinkti Quad funkcijas ne tik esamų objektų redagavimui, bet ir naujų objektų įterpimui.

Lakštinio metalo jungtys

Svarbus patobulinimas lakštinio metalo projektavime yra automatinis jungčių savybių sukūrimas. BricsCAD palaiko keleto tipų jungtis.

Tarpai tarp jungčių yra sukuriami automatiškai, o vėliau gali būti naudotojo kontroliuojami pasirinktinai. Nauji sisteminiai kintamieji yra pritaikyti CAM sistemai lakštų išklotinių paruošimui.

Web Map paslauga

Map Connect korektiškai įterpia žemėlapius į brėžinius per žemėlapių paslaugą tinkle. Vienas ar daugiau duomenų sluoksnių gali būti pasirinkta parsisiuntimui kaip rastriniai failai; naudotojai gali pasirinkti pagrindo rezoliuciją ir duomenų sudalinimo tankį. Vėliausiai naudotos jungtys išsaugomos ateičiai. Geografinės padėties dialogas yra perkurtas taip, kad naudotojai galėtų sukurti ir išsaugoti geografinę padėtį brėžiniuose.

Papildomos galimybės

15.2 versija taip pat siūlo šiuos patobulinimus:

  • 3D kūnų plokštumų su kreivėmis redagavimas
  • 3D kūnų plokštumų ir ribų poslinkio peržiūra.
  • 3D duomenų importavimas iš BIM ir SketchUp failų
  • Multilinijinio teksto nustatymų valdymo patobulinimai
  • Fotometrinių IES failų palaikymas ir tinklo stiliaus apšvietimas
  • Komandų automatinis užpildymas įvedant vidurinę teksto dalį

Kaina

Šis atnaujinimas yra nemokamas. Visi BricsCAD V15 licencijų naudotojai gali parsisiųsti šiuos atnaujinimus nemokamai iš Bricsys puslapio.

Nauji naudotojai gali išbandyti BricsCAD Windows, Linux ir Mac OS per 30-imtdienų nemokamai, parsisiuntę iš www.bricsys.com. Norėdami peržiūrėti pilną atnaujinimų sąrašą, peržiūrėkite aprašymą Bricsys puslapyje: www.bricsys.com/common/releasenotes.jsp.