Naujienos

Rodyti visas naujienas

2015-02-25

BricsCAD V15 Linux versija išleista

BricsCAD V15 jau prieinama visose trijose platformose ir siūlo įprastą vartotojo aplinką bei 3d tiesioginį ir parametrinį modeliavimą .dwg failuose. Bendra visoms platformoms licencija leidžia naudotis BricsCAD V15 Windows, OS X ir Linux operacinėse sistemose.

Gentas, Belgija: 25 February, 2015 m. vasario 25 d. - BricsCAD V15 dabar prieinama visose trijose platformose ir siūlo nepriklausantį nuo OS licencijavimą, įprastą vartotojo aplinką bei 3d tiesioginį ir parametrinį modeliavimą .dwg failuose. BricsCAD V15 Linux versija apjungia sumanų 3D tiesioginį modeliavimą ir pažangų 2D braižymą. BricsCAD, dabar labiau nei bet kada, yra REALUS pasirinkimas.

Bendra licencija visoms platformoms
BricsCAD V15 licencijo kodas yra bendras visoms platformoms. Tai reiškia, kad naudotojas gali pasirinkti, kokiame kompiuteryje paleisti BricsCAD - su Linux, Windows, ar Mac OS. Bendras licencijos kodas taip pat leidžia pabandyti BricsCAD skirtingose platformose. BricsCAD siūlo beveik identišką funkcionalumą visose trijose platformose.

Įprasta naudotojo aplinka
BricsCAD aplinka naujiems naudotojams iš kart atrodo įprasta. Ji siūlo daug galingų įrankių, prie kurių naudotojai jau yra įpratę.

Unikalaus, kontekstinio Quad kursoriaus dėka, projektuotojai gali greičiau ir tiksliau kurti techninius brėžinius, 3D modelius ir pjūvius. Paprastesnei navigacijai brėžinyje V15 pridėta kaspino juosta ir žvilgsnio krypties valdiklis.

3D tiesioginis modeliavimas .dwg Formato failuose
Skirtingai nei daugelis kitų CAD platformų, BricsCAD palaiko 3D tiesioginį modeliavimą ir parametrinius rinkinius bei saugo duomenis .dwg formatu. Vartotojai gali pasiekti 3D modelio komponentus hierarchine tvarka.
Su daugiau nei 600 naujų Redway medžiagų BricsCAD V15 galima sukurti realistiškesnius vaizdus.

Parsisiųskite nemokamai
BricsCAD V15 Linux versija jau prieinama. Galite parsisiųsti nemokamą 30-ies dienų bandomąją versiją. Classic versijos kaina prasideda nuo €410/$520. Kitos BricsCAD versijos siūlo papildomą funkcionalumą, tokį kaip lakštinio metalo projektavimas ir BIM.

Su BricsCAD gaunate daugiau už žemesnę kainą.