Naujienos

Rodyti visas naujienas

2014-11-17

Kas naujo BricsCAD V15

BricsCAD V15 apjungia išmanų 3D tiesioginį modeliavimą ir 2D projektavimą Windows, Linux ir Mac OS. BricsCAD V15 taip pat siūlo sprendinius lakštinio metalo projektavimui, pastato informaciniam modeliavimui BIM ir apsikeitimui 3D duomenimis. Viskas saugoma standartiniuose .dwg failuose. Čia yra svarbiausių BricsCAD V15 galimybių apžvalga.

Kaspinas siūlo naują būdą pasiekti reikiamus įrankius, pasinaudojant skirsniais vietoje įrankių juostų.

BricsCAD naudotojo aplinka iš karto tampa įprasta. Paprastesnė navigacija tarp brėžinių, V15 pridėta kaspino juosta ir žvilgsnio krypties valdiklis.

Kaspinas siūlo naują būdą pasiekti reikiamus įrankius skirsniuose.

Žvilgsnio krypties valdiklis naudoja kėdės atvaizdą, žymintį esamą žvilgsnio kryptį. Valdykite žvilgsnio kryptį rodyklėmis, išdėstytomis aplink kėdės atvaizdą.

Dinaminių blokų redagavimas rankenomis.

Su BricsCAD galite greitai ir tiksliai kurti techninius 2D brėžinius bei planus. Nauja BricsCAD V15 funkcija yra dinaminių blokų redagavimas rankenomis.

Naudokitės daugiafunkcinėmis rankenomis dinaminių blokų redagavimui ekrane: Rankenos leidžia juos pasukti, apversti, išlyginti ir padidinti, pakeisti matomumą.

600 naujų aukštos kokybės medžiagų atvaizdavimui.

BricsCAD galima atlikti 3D tiesioginį modeliavimą ir kurti surinkimus standartiniu .dwg formatu. V15 turi 600 naujų aukštos kokybės medžiagų.

Kurkite realistiškesnius atvaizdus su 600 naujų didelės raiškos Redway medžiagų.

Ribų aptikimas

BricsCAD automatiškai aptinka uždarų kontūrų ribas. Šis nedidelis pakeitimas ženkliai palengvina 3D modeliavimą.

Lakštinio metalo galimybės leidžia sukurti lakštinio metalo detales nuo pradžių ar perdirbti importuotas iš kitų MCAD sistemų, pasinaudojant intuityvia 3D tiesioginio modeliavimo technologija.

Naujos lakštinio metalo galimybės leidžia automatiškai atpažinti plokštumas ir lenkimus bet kokiame 3D kūno modelyje. Kampai ir lenkimai gretimoms plokštumoms sukuriami automatiškai. Konvertuokite briaunas į lenkimus ir jungtis vienu mygtuko paspaudimu. Keiskite kuno plokštumų storius statmenai plokštumoms ir lenkimams.

Su V15 galite priskirti medžiagos deformacijų charakteristikas. BricsCAD, skirtingai nei kitos CAD sistemos, tiksliai interpoliuoja ekstrapoliuoja trūkstamas reikšmes iš lenkimo lentelių.

Kurkite lakštinio metalo detalių išklotines gamybai vienu mygtuko paspaudimu. Koliziniai lenkimai automatiškai yra pažymimi raudonai.

BricsCAD V15 taip pat pristato pastato informacinio modeliavimo BIM galimybes. Jos jungia kietų kūnų modeliavimo tikslumą ir eskizavimo programų paprastumą

BricsCAD BIM sinchronizuoja 2D planus, pjūvius ir detales su 3D modeliais.

Kad sukurti sienas, nubrėžkite jų 2D kontūrus ir išstumkite juos į reikiamą lygį arba nurodykite matmenis interaktyviai. Paprastai modifikuokite padėtį ir atstumus.

Norėdami įterpti langus ar duris, pasirinkite juos iš bibliotekos arba sukurkite savo. Nustatykite jų padėtį tiesioginio modeliavimo priemonėmis ir sąvaržomis.

Norint pakeisti objektų matomumą, nebereikia naudotis sluoksniais. BricsCAD BIM galima tiesiogiai paslėpti ar atvaizduoti objektus.

Sparčiųjų klavišų valdiklis

Pagreitinkite darbą su kontekstiniu Quad™ kursoriumi. Naujas sparčiųjų klavišų valdiklis rodo galimus pasirinkimus ir leidžia juos pasirinkti Ctrl klavišo pagalba.

Nuo šiol BricsCAD licencijos yra multiplatforminės. Galite dirbti su BricsCAD Windows, Linux ar Mac OS. Su BricsCAD galite daugiau už žemesnę kainą. BricsCAD, daugiau nei bet kada, yra REALUS pasirinkimas.