Witaj w BricsCAD

Niezależnie czy jesteś początkującym użytkownikiem czy profesjonalistą CAD, wkrótce będziesz tworzyć rysunki przy użyciu wielu funkcji podnoszących produktywność w oprogramowaniu.

Z setkami zewnętrznych aplikacji, BricsCAD jest potężnym oprogramowaniem CAD unifikującym rysowanie 2D i bezpośrednie modelowanie 3D dla dwg na Windows i Linux.

 

To tylko kilka z wielu cech, które zawarliśmy w programie aby ułatwić nowym użytkownikom wejście w rysowanie w środowisku CAD. Dodaliśmy również wiele rozwiązań, których wprowadzenie przez lata sugerowali doświadczeni użytkownicy CAD. Wybrałeś niedrogie, wysokiej jakości oprogramowania do produkcji rysunków. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z wyników!

 

 

Ten plik pomocy zawiera wszystkie funkcje BricsCAD'a. Niektóre z nich nie są dostępne w wersjach Classic i/lub Pro, niektóre polecenia nie są obsługiwane na platformach Linux i/lub Mac.

Idź do Polecenia aby sprawdzić dostępność komend na poszczególnych platformach (Windows, Linux, Mac) oraz poziomach (Platinum, Pro or Classic).

 

Polecamy także nasze Samouczki Online na Bricsys TV.


© Menhirs NV. Wszelkie prawa zastrzeżone.