TXT to DXF converter 

Programa skirta geodeziniuose prietaisuose sukauptų horizontaliosios arba topografinės nuotraukos duomenų tiesioginiam perkėlimui į bet kokį grafinį redaktorių arba automatizuoto projektavimo sistemą (CAD), gebančią perskaityti DXF formato rinkmenoje išsaugotą informaciją. Konvertuoja tekstinėje rinkmenoje išsaugotus nuotraukos duomenis į 12 versijos DXF formato rinkmeną, kurioje kiekvienas taškas aprašomas bloku su atributais.

  • Konvertuoja tekstinėje rinkmenoje išsaugotus horizontaliosios arba topografinės nuotraukos nuotraukos duomenis į DXF formato rinkmeną
  • Turi įrankius konvertavimo proceso valdymui arba konfigūravimui

Description

Smulkiau Reikalavimai pradinei, geodeziniuose prietaisuose sukauptų duomenų rinkmenai: - rinkmeną sudaro taškų sąrašas, išsaugotas tekstiniu formatu (ASCII); - vieno taško duomenys yra vienoje eilutėje; - visi duomenys atskirti tuo pačiu skyrikliu (kableliu, tarpu, kabliataškiu ir t.t.); - eilutėje gali būti iki 15 duomenų, iš kurių privalomos yra dvimatės taško koordinatės (X(N) ir Y(E)). Pradinė rinkmena programoje matoma kaip lentelė, kurios stulpelių pavadinimai automatiškai susiejami su bloko atributų vardais (Tag). Galima keisti stulpelių pavadinimus ir vietą (išskyrus stulpelių X(N) ir Y(E)). Be to, galima ištrinti perteklinių arba netinkamų duomenų eilutes. Konfigūravimo galimybės pradedant naudoti programą arba perkeliant duomenis iš "naujo prietaiso": - pasirinkti skyriklį; - nurodyti bloko vardą; - pasirinkti atributus ir jų savybes (sluoksnius, matomumą, teksto aukštį, poziciją, skaitinių reikšmių formatą ir t.t.).

I agree to the extended privacy statement

Download

Language
Requirements
TXT to DXF converter  1.0.0.5 Windows
Released
October 7, 2013
Publisher

V. Rikso PĮ

Telšiai87115
LITHUANIA

Contact